REKOLEKCJE SPOTKANIA 19-21 maja 2017 r. Olsztyn

REKOLEKCJE SPOTKANIA

w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania

Termin: 19-21 maja 2017 r.

Miejsce: Archidiecezjalne Centrum Duchowości „Święta Puszcza”

Adres: ul. Świętej Puszczy 6, 42-256 Olsztyn k/Częstochowy

Koszt: 140 zł (dojazd we własnym zakresie)

Organizator: Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jana Chrzciciela w Częstochowie

Rozpoczęcie: 19 maja o godz. 17.00 (proszę odpowiednio wcześniej przyjechać aby był czas na zakwaterowanie)

Zakończenie: 21 maja, obiadem o godz. 14.00.

Zgłoszenia do 30 kwietnia 2017 r.

W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania według programu „Młodzi na progu”, każdy kandydat uczestniczy w trzydniowych rekolekcjach.

Celem Rekolekcji Spotkania jest doświadczenie spotkania z Jezusem i podjęcie świadomej decyzji wiary, zaufania Jezusowi. Są bardzo ważnym elementem programu „Młodzi Na Progu” ponieważ często są momentem przełomowym w całym etapie przygotowania młodzieży do sakramentu bierzmowania.

Na rekolekcjach jest możliwość doświadczenia sercem, tych tematów, które były poruszane w ciągu roku, na przygotowaniach w parafii. Dzięki temu dotychczasowa wiedza religijna, może przekształcić się w prawdziwą wiarę i chęć rozwijania jej dalej.

Rekolekcje są przeznaczone dla młodzieży 3 klasy gimnazjum i starszej.

Na rekolekcjach zapewniamy uczestnikom: pełne wyżywienie; nocleg; wykwalifikowaną kadrę wychowawców i animatorów; konferencje i świadectwa; zabawy integracyjne; udział w Mszy św; opiekę kapłańską.

Co należy zabrać ze sobą: śpiwór, Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu (w formie książki, a nie aplikacji w telefonie), notatnik i długopis, dobre obuwie, obuwie zmienne, leki stałe

Zgłoszenia

1. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie do ks. Marcina Pawlickiego i wpłacenie zaliczki 50 zł do 30 kwietnia 2017 r.
    (zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z rekolekcji)
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie:
    www.sneczestochowa.org/terminarz/

(Trzeba wejść w zakładkę Terminarz i z tabelki wybrać „Rekolekcje SPOTKANIA 19-21 maja 2017 i wejść na zapisy. Tam znajduje się formularz do wypełnienia.

3. Rodzic wypełnia kartę zgłoszeniową (którą dziecko otrzymało na spotkaniu w parafii) i w dniu rozpoczęcia rekolekcji dostarcza ją organizatorom (można wcześniej ją dostarczyć do ks. Marcina)

Dane kontaktowe:

ks. Marcin Pawlicki CPPS