Ogłoszenia parafialne XXX Niedziela Zwykła (28.10.2018)

1. W czwartek (1.11.) obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek mszy świętych jak w niedzielę: 9.00, 11.00, 18.00.
  2. W dniach 1-8 listopada za nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie dowolnej modlitwy w intencji zmarłych można uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych.
  3. Warunki odpustu zupełnego: Stan łaski uświęcającej i brak przywiązania do jakiegokolwiek grzech; przyjęcie tego dnia Komunii Świętej; modlitwa w intencji Ojca Świętego
  4. W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godzinie 10.00 i 17.30. Odwiedziny chorych od godziny 9.30, spowiedź od godziny 16.30.
  5. Dzisiaj taca jest przeznaczona na budowę kościoła.
  6. Spotkanie dla nowej grupy kandydatów do bierzmowania we wtorek o 18.15.
  7. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne, w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00 (oprócz czwartku 1 listopada).
  8. Konkurs plastyczny „Mój święty patron”. Na pracę czekamy do 31.10.
  9. Zapraszamy do róży różańcowej. Zapisy w zakrystii.
  10. W październiku modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy różaniec będzie po Mszy. W listopadzie modlimy się na naszych zmarłych „koronką do Bożego Miłosierdzia” przed Mszą Świętą. W niedzielę przed Mszą o godzinie 18.00.
  11. W sobotę 3.11 ministranci będą roznosić opłatek na stół wigilijny.
  12. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  13. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Za zmarłych z parafii modlimy się we wszystkie niedziele listopada.
  14. W zakrystii do nabycia „Żyć Ewangelią”, kalendarz parafialny, a dla dzieci naklejki.