Ogłoszenia parafialne w Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25.12.2016)

1. Przez najbliższe osiem dni trwać będzie Oktawa Bożego Narodzenia. Zapraszamy do szczególnego przeżycia tego czasu w domach i parafii.
  2. W poniedziałek obchodzimy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek mszy świętych jak w niedzielę.
  3. Z czwartku (29.12) na piątek (30.12) przypada w naszej parafii doba eucharystyczna. Po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 17.30 w czwartek rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i potrwa do piątku do godziny 17.30. Na końcu kościoła leży kartka na której można zadeklarować swój udział w adoracji.
  4. W sobotę po Mszy Świętej o godzinie 17.30 odprawimy nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne zakończone odśpiewaniem Te Deum (Ciebie, Boga, wysławiamy). Za uczestnictwo w tym nabożeństwie jest udzielany odpust zupełny.
  5. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do konkursu na ozdobę choinkową. Podpisane prace proszę zawieszać na choince po lewej stronie ołtarza. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród 6 stycznia po Mszy Świętej o godzinie 11.00
  • 26.12 Poniedziałek:
    9.00 – Dziękczynna za 50. lat sakramentu małżeństwa Elżbiety i Stanisława Jarząb, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalsze potrzebne łaski i dary Boże
    11.00 – 1) Za ś.p. Jerzego Wójcika (w 12. roczn. śm.)
    2) Dziękczynno-błagalna za całą rodzinę
    3) Chrzest
    18.00 – Za parafian
  • 27.12 Wtorek: 1) Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Adama Jagusiak i za zmarłych z rodzin Jagusiaków i Raków