Ogłoszenia parafialne w Niedzielę Miłosierdzia (23.04.2017)

1. Dzisiaj jest Niedziela Miłosierdzia. Dziękujemy za przyniesione skarbonki miłosierdzia, które przekażemy Caritas.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców. Za tydzień również po Mszy o godzinie 11.00 będzie takie spotkanie.
  3. Dzisiaj po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie ma gr. 1 kandydatów do bierzmowania. Za tydzień spotkanie ma grupa 2.
  4. Za tydzień Msza Święta o godzinie 11.00 będzie z udziałem dzieci. Podczas tej Mszy poświęcimy medaliki dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Zapowiedź przedślubna:
    Marcin Detko – kawaler z naszej parafii
    Karolina Sitek – panna z parafii NMP Królowej Różańca świętego w Boronowie
    Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody w zawarciu sakramentu małżeństwa jest zobowiązany powiadomić o tym księdza proboszcza.
  6. Za tydzień przed kościołem będą zbierane do puszki ofiary na leczenie Mateusza, który urodził się z poważnym niedowładem rączek tzn. artrogrypozą stawów i czeka na operacje przeszczepu mięśni w klinice w Niemczech. Za okazaną pomoc Bóg zapłać.
  7. Wspomnienia liturgiczne: W poniedziałek uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski; w sobotę święto Św. Katarzyny Sieneńskiej – patronki Europy.
  • 24.04 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od rodziny Gallów)
    2) Za śp. Tadeusza Olszta (w 8 roczn. śm.)
  • 25.04 Wtorek: 1) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniaka
    (int. od rodziny Puchreckich, Nowackich, Pyszczewików)
  • 26.04 Środa: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od rodziny Kiepurów)
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniaka
    (int. od Zespołu Szkół Muzycznych)
  • 27.04 Czwartek: 1) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniaka (int. od przyjaciół: Barbary, Kazimierza, Marii i Adama Mroczków)
  • 28.04 Piątek: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od cioci Ewy i wujka Andrzeja)
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniaka
    (int. od koleżanek z pracy córki Ewy)
  • 29.04 Sobota: 1) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak-Łuszczyńską
    (int. od Asi i Gabrysi)
    2) Za ś.p. Krzysztofa Sośniaka
    (int. od Barbary i Kazimierza Pankrewiczów)
    9.00 – 1) Za ś.p. Cecylię Rurajską (w 8. roczn. śm.)
    2) Za ś.p. Rozalię Szymanek (w 5. roczn. św. oraz urodzin) oraz za ś.p. Jerzego Szymanek i Józefę Kamieniak
    11.00 – 1) Za parafian
    2) Za Zdzisławę z okazji urodzin, o zdrowie i błogosławieństwo Boże (int. od dzieci i wnuków)
    3) chrzest