Ogłoszenia parafialne w Niedzielę Chrztu Pańskiego (8.01.2017)

1. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziesiątką różańca. W Róży różańcowej wymiana tajemnic.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie ma grupa 1 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Za tydzień swoje spotkanie ma grupa 2.
  3. Do soboty 14 stycznia potrwa wizyta duszpasterska popularnie nazywana kolędą. Prosimy o przygotowanie krzyża ze świecami oraz wodę święconą z kropidłem. Plan kolędy jest dostępny na końcu kościoła.
  4. Odwiedziny chorych od 9.30, a spowiedź od 16.30 w piątek 13 stycznia.
  5. W przyszłą niedzielę jest trzecia niedziela miesiąca, o godzinie 14.30 zapraszamy na różaniec do Krwi Chrystusa, a o 16.00 na Mszę Świętą ku czci Krwi Chrystusa.
  • 09.01 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    2) O przemianę serca dla Lidii, o uwolnienie od wszelkiego zła przez Krew Chrystusa oraz o nawrócenie i powrót do sakramentów za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi
  • 10.01 Wtorek: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 11.01 Środa: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 12.01 Czwartek: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 13.01 Piątek: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 14.01 Sobota: 1) Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Teresę Hiller o niebo (int. w rocznicę śm.)
    9.00 – Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    11.00 – Za ś.p. Mariana i Zenobię Janas
    (int. od córek Anny i Lucyny z rodzinami)
    16.00 – Za pielgrzymów
    18.00 – O łaskę założenia dobrej katolickiej rodziny oraz o błogosławieństwo Boże dla Ani przez Przenajdroższą Krew Chrystusa