Ogłoszenia parafialne niedzielę Chrztu Pańskiego (10.01.2016)

1. W tym tygodniu będziemy kontynuować Wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Plan na osobnej kartce.
  2. Dzisiaj przyjechał do nas ks. Michał Przybysz, nasz współbrat z chłopakami, których uczy grać na gitarach, na wspólne kolędowanie przy naszej szopce. To kolędowanie będzie po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  3. Przyszła niedziela będzie trzecią niedzielą w miesiącu styczniu. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
  4. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy pierwszej. Natomiast spotkanie dla grupy drugiej odbędzie się w przyszłą niedzielę również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  • 11.01 Poniedziałek: Nowenna. O otwarcie serca Kasi na Boże miłosierdzie oraz o uzdrowienie relacji pomiędzy córką Kasią a mamą Iwoną
  • 12.01 Wtorek: Nowenna
  • 13.01 Środa: Nowenna
  • 14.01 Czwartek: Nowenna