Ogłoszenia parafialne na XXXIII niedzielę zwykłą 2014 r.

1. Dzisiaj mamy trzecia niedzielę miesiąca. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30, Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem o godz. 16.00.
  2. Wypominki codziennie w Kościele o godz. 17.00; w niedzielę o godz. 17.30.
  3. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa, a po nim indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  4. Poświęcone opłatki na stół wigilijny razem z planem Wizyty Duszpasterskiej (kolędy), będą roznoszone na początku Adwentu, czyli na początku grudnia. Jeśli ktoś roznosi opłatki (a tak się już zdarzało), a nie ma planu kolędy, mimo że powołuje się na parafię, nie jest przez nas wysłany.
  5. W poniedziałek – Wspomnienie Świętej Elżbiety Węgierskiej;
    W wtorek – Wspomnienie Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy;
    W środę – Wspomnienie Błogosławionej Salomei, Dziewicy;
    W czwartek – Wspomnienie Świętego Rafała Kalinowskiego, Prezbitera;
    W piątek – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
    W sobotę – Wspomnienie Świętej Cecylii, Dziewicy i Męczennicy.
  6. Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10.00.
  • 17.11 Poniedziałek:
    1. O łaskę nawrócenia dla Mirosława i wzmocnienie wiary dla Kamila
    2. W int. Ewy Juretko z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo i Bożą Opiekę
  • 18.11 Wtorek: Za śp. Alojzego Michalika (int. od rodzin Łukasiewiczów i Salomonów)
  • 19.11 Środa:
  • 20.11 Czwartek: Za śp. Wiolettę Tyfel (33 rocz. śmierci)
  • 21.11 Piątek: Za śp. Alojzego Michalika (int. od rodziny Hurasów)
  • 22.11 Sobota: Msza Święta dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Eugeniusza z okazji 90 rocznicy urodzin
    9.00 – Za śp. Mieczysława i za zmarłych z rodzin Binkowskich i Kapturów
    11.00 – Za śp. Zygmunta Wyciszkiewicza (1 rocz. śmierci)
    11.00 – Chrzcielna
    18.00 – Z okazji 2 rocznicy urodzin Franciszka Krakowian i jego brata Stasia, o Boże błogosławieństwo i Boża opiekę dla nich