Ogłoszenia parafialne na XXXIII niedzielę zwykłą (15.11.2015)

1. Dzisiaj mamy trzecią niedzielę w miesiącu listopadzie. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz.16.00.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 jest pierwsze spotkanie dla młodzieży która będzie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
  3. Codziennie przez miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. W tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 17.30. Wypominki z parafii są wyczytywane w każdą niedzielę.
  4. Opłatki poświęcone na stół wigilijny, razem z planem wizyty duszpasterskiej (kolędy) będą roznoszone na początku adwentu, na początku grudnia.
  5. W zakrystii jest do nabycia nowa książka: „Żyć Ewangelią” na 2016r. Cena niezmienna: 29 zł.
  6. Również w zakrystii jest do nabycia gra planszowa: „Boży wyścig”. Jest to gra planszowa dla całej rodziny. Można w niej sprawdzić, pogłębić albo zdobyć wiedzę na temat Kościoła Katolickiego. Jest w niej 6 kategorii, 100 tematów i 600 pytań. Cena 60 zł.
  7. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia. W wtorek – Wspomnienie Świętej Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy; W środę – Wspomnienie Błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy i Męczennicy; W czwartek – Wspomnienie Błogosławionej Salomei, Zakonnicy; W piątek – Wspomnienie Świętego Rafała Kalinowskiego, Prezbitera; W sobotę – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  9. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela zwykła w ciągu roku. Następna niedziela będzie już pierwszą niedzielą adwentu.
  10. 10 Intencje Mszalne:
  • 16.11 Poniedziałek:
  • 17.11 Wtorek:
  • 18.11 Środa: W int. Heleny i Andrzeja Waruszewskich o łaskę nawrócenia, powrotu do Boga dla nich i dla całej rodziny
  • 19.11 Czwartek:
  • 20.11 Piątek: Za śp. Wiolettę Tyfel w rocznicę śmierci
  • 21.11 Sobota:
    9.00 – Za śp. Stanisławę i Zygmunta Rybak
    9.00 – Za śp. Weronikę i Józefa Meller i ich córkę śp. Ewę
    11.00 – Dziękczynno – błagalna, z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, dar dziecka, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, Bożą opiekę dla Klaudi i całej rodziny Orplów i Karolaków
    11.00 – Z okazji 1 rocznicy urodzin o potrzebne dary i łaski, opiekę Matki Bożej dla Soni i Ignacego
    18.00 – Z okazji 30 rocznicy urodzin Bartosza, z prośbą o doświadczenie Bożej miłości, o rozeznanie drogi życiowej oraz o potrzebne dary Ducha Świętego i ochronę Krwi Chrystusa