Ogłoszenia parafialne na XXXII niedzielę zwykłą (611.2016)

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziesiątką różańca. W Róży różańcowej wymiana tajemnic.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. Do dnia 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Najbliższy piątek przypada święto Niepodległości Polski. Pamiętajmy o wywieszeniu flag. Tego dnia zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ojczyzny. Po mszy odbędzie się koncert Agnieszki Fiuk.
  5. W przyszłą niedzielę na mszach poświęcimy opłatki na na stół wigilijny, które wraz z planem kolędy rozniosą ministranci w soboty 19 listopada i 26 listopada. Będą one również w zakrystii.
  6. W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do Krwi Chrystusa oraz indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  7. W zakrystii jest do nabycia „Żyć Ewangelią 2017” rozważania Ewangelii na każdy dzień.
  8. Wspomnienia liturgiczne: Środa. Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Czwartek. Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Piątek. Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Sobota. Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  • 07.11 Poniedziałek: 1) Za śp. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
  • 08.11 Wtorek: 1) Za śp. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
  • 09.11 Środa: 1) Za śp. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
  • 10.11 Czwartek: 1) Za śp. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za zmarłych z rodzin Jezierskich i Bzowych
  • 11.11 Piątek: 1) Za śp. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Agatę, Józefa i Antoniego
  • 12.11 Sobota: 1) Za śp. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Z okazji 28. rocznicy ślubu Jarosława i Marii Błachowskich
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
    11.00 – 1) Za śp. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Stanisława Kałużyńskiego (int. od rodziny Hurasów)
    18.00 – Za śp. Mariana Janas (int. od chrześnicy Danuty z mężem i mamą)