Ogłoszenia parafialne na XXXII niedzielę zwykłą 2014

1. W wtorek, 11 listopada przypada święto Niepodległości Polski. Msza Święta o godz. 17.30. Pamiętajmy tego dnia, aby uczcić to święto przez wywieszenie flagi narodowej.
  2. Wypominki codziennie w Kościele o godz. 17.00; w niedzielę o godz. 17.30.
  3. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa, a po nim indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  4. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  5. Trzecia niedziela miesiąca za tydzień. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30, Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem o godz. 16.00.
  6. W poniedziałek – Wspomnienie Świętego Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła; W wtorek – Wspomnienie Świętego Marcina z Tours, Biskupa; W środę – Wspomnienie Świętego Jozafata, Biskupa i Męczennika; W czwartek – Wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski.
  7. Spotkania dla ministrantów w najbliższą sobotę nie będzie.
  • 10.11 Poniedziałek: Przez moc Krwi Chrystusa o Dary Ducha Świętego i rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie Kachel
  • 11.11 Wtorek: Za poległych w obronie Ojczyzny
  • 12.11 Środa: O Boże błogosławieństwo, jedność i zgodę w rodzinie, o potrzebne Dary dla prawnuka Mikołaja o Opiekę Pana Boga i rozwój zgodny z wolą Boga
  • 13.11 Czwartek: Za śp. Alojzego Michalika (int. od sąsiadów Majcherowskich)