Ogłoszenia parafialne na XXXI niedzielę zwykłą.

Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
Codziennie w miesiącu listopadzie modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. W tygodniu wypominki o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 17.30.
Do 8 listopada włącznie, a więc do piątku, można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
We czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do Krwi Chrystusa oraz indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
W zakrystii jest do nabycia nowa pozycja naszego wydawnictwa „Żyć Ewangelią”. Ewangelia z rozważaniami na każdy dzień 2014 roku. Koszt tej książki to 29 zł.
W poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza – Biskupa.
W sobotę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie.
Spotkanie dla kandydatów i ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński Kosior Kamil, kawaler pochodzący z Kostrzyna nad Odrą i Katarzyna Detko, panna z naszej parafii zamieszkała na ulicy Ukrytej. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach w zawarciu tego związku powinien to zgłosić do księdza proboszcza.
Zespół medyczny zaprasza w dniu 11 listopada, poniedziałek o godz. 15.00 do sali parafialnej na spotkanie dotyczące naturalnego leczenia stawów i kręgosłupa oraz innych zespołów bólowych. w trakcie spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnych zabiegów.
Intencje mszalne:
Poniedziałek 04. 11. 2013r. – O zdrowie fizyczne dla Heleny Czarneckiej i całej rodziny.
Wtorek 05. 11. 2013r. – W int. Beaty i Marka o łaskę nawrócenia, dar sakramentów świętych, powrót do Boga oraz za Macieja i Radosława.
Środa 06. 11. 2013r. –  W dniu imienin brata Leonarda z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Czwartek 07. 11 2013r. – O łaskę nawrócenia dla Klaudii Borkowskiej.
Piętek 08. 11. 2013r. – O łaskę uzdrowienia dla Mariusza Szmitkowskiego  oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziny.
Sobota 09. 11. 2013r. – Za śp. Monikę Walewską (int. od sąsiadów z ul. Kutrzeby).
Niedziela 10. 11. 2013r. :
9. 00 – za śp. Edmunda Juretko.
9. 00 – za śp. Monikę Walewską (int. od rodziny Sokolińskich).
11. 00 – o Boże błogosławieństwo dla Alicji i Marka z rodziną.
11. 00 – o boże błogosławieństwo i opiekę Bożą dla rodziny Krysiaków.
18. 00 – za śp. Stanisławę Rybak 9 int. od rodzin Szyców i Normanów)