Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą (5.11.2017)

1. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00.
  2. Do 8 listopada można zyskać odpust zupełny będąc w łasce uświęcającej za odwiedzenie cmentarza, modlitwę za zmarłych i w intencjach papieża.
  3. Zapraszamy chętnych do włączenia się w jasełka parafialne. Zapraszamy dzieci i dorosłych. Więcej informacji w zakrystii.
  4. Co czwartek o godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich młodych, także młodych dorosłych na spotkania przy Słowie Bożym połączone z działalnością charytatywno-ewangelizacyjną.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  6. Przez listopad modlimy się za zmarłych podczas tzw. wypominków w tygodniu o godzinie 17.00, a w niedzielę o 17.30. Na końcu kościoła leżą kartki na wypominki.
  7. W najbliższą sobotę ministranci będą roznosić po naszych domach opłatki na stół wigilijny.
  8. Intencje mszalne:
  • 06.11 Poniedziałek: Za Magdalenę Skwiercz o zdrowie i wszelkie łaski z okazji urodzin
  • 07.11 Wtorek: Za ś.p. Józefę Majcherowską (int. od koleżanek z pracy i biura podróży od córki Doroty)
  • 08.11 Środa: O obmycie we Krwi Chrystusa Marzeny, Krzysztofa, Klaudii, Genowefy, Mariana, Ryszarda, Anity, Justyna
  • 09.11 Czwartek: Za ś.p. Leonię, Teresę i Józefa z rodziny Matulewicz
  • 10.11 Piątek: Za Jerzego Mizgałę
  • 11.11 Sobota: Za ś.p. Tomasza Rozpanka (int. od bratowej z rodziną)
  • 9.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
    2) Za ś.p. Franciszkę Wilk
  • 11.00 – 1) Za parafian
    2) Za ś.p. Stanisławę Piecuch
  • 18.00 – Za ś.p. Józefę Majcherowską (int. od córki Barbary)