Ogłoszenia parafialne na XXX niedzielę zwykłą 2014

1. Do piątku włącznie mamy miesiąc październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy bardzo gorąco do uczestnictwa w tym nabożeństwie.
  2. W sobotę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele tylko przed południem: 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy Świętej wieczorowej. Zapraszam i zachęcam, w godzinach popołudniowych i wieczornych w tym dniu, do uczestnictwa w nabożeństwach, które będą miały miejsce na cmentarzach.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  4. Od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  5. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa, a po nim indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  6. W wtorek – Wspomnienie Świętych Apostołów, Szymona i Judy Tadeusza.
  7. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych i spotkanie z młodzieżą przygotowującą się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  8. Kartki na wypominki są na stoliku z tyłu kościoła. Bardzo proszę o czytelne wypełnienie tych kartek z adresem, albo napisać: Parafia. Te kartki można wrzucić na tacę w czasie Mszy Świętej, albo bezpośrednio przynieść do zakrystii.
  9. Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Spotkaniu Młodych we Frascati (Włochy), termin: 29 grud­nia 2014 – 6 stycz­nia 2015; Koszt wyjazdu: 1600zł; informacje i zapisy u ks. Marcina; szczegółowy program na stronie parafialnej.
  • 27.10 Poniedziałek:
    1) Za śp. Alojzego Michalika (int. od Heleny i Mariana Makles)
    2) Dziękczynno – błagalna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą Boże błogosławieństwo i opiekę Bożą dla Barbary Orman z okazji urodzin
  • 28.10 Wtorek:
    1) Za śp. Alojzego Michalika (int. od Joanny i Jerzego Mrożek)
    2) W int. Tadeusza Głowackiego z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
  • 29.10 Środa: Za śp. Alojzego Michalika (int. od rodziny Hejduk)
  • 30.10 Czwartek:
    1) Za śp. Alojzego Michalika (int. od Jarosława Szczepanik z rodziną)
    2) Za śp. Alicję (2 rocz. śm)
  • 31.10 Piątek: Za śp. Mirosława Hutnego
  • 01.11 Sobota: