Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą (1.10.2017)

1. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach różańcowych wymiana tajemnic. Wszystkich członków obu róż zapraszam bezpośrednio po zakończeniu modlitwy na kawę i ciastko do domu rekolekcyjnego.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie grupy 2 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  3. Podczas Mszy o godzinie 11.00 poświęcimy różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Oprawę muzyczną podczas Mszy stworzy zespół „Twój czas”. Tworzą go dzieci i młodzież z parafii N.M.P. Częstochowskiej.
  4. Do dzisiejszej niedzieli prosimy zgłaszać dzieci, które w naszej parafii przygotują się do przyszłorocznej I Komunii Świętej.
  5. Proszę o zgłaszanie swoich kandydatur do Rady Parafialnej. Ostateczny termin to niedziela 8 października.
  6. W październiku rozpoczynamy nowy kurs dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów w wieku od 2 klasy gimnazjum i starszych. Aby zapisać się na kurs, należy odebrać deklaracje zgłoszeniowe w zakrystii i wypełnione przynieść do 15 października 2017 do zakrystii.
  7. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów i ich rodziców 22 października 2017 r., o godz. 15.00 w domu rekolekcyjnym.
  8. Zapraszamy wszystkich młodych, także młodych dorosłych na spotkania przy Słowie Bożym połączone z działalnością charytatywno-ewangelizacyjną. Spotkanie w czwartek o godz. 20.00 w Domu Rekolekcyjnym św. Wawrzyńca.
  9. Października zachęcamy do włączenia się w inicjatywę „Różaniec do granic”.
  10. Przez cały miesiąc październik modlimy się na różańcu. Każdego dnia modlimy się przed Mszą Świętą – w tygodniu o godzinie 17.00, w niedzielę o 17.30, oprócz piątków kiedy będzie to po Mszy.
  11. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  • 02.10 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Mariana Sokolińskiego
    (int. od Izabeli i Tomasza Zasępa z rodz.)
    2) Za ś.p. Janinę Baudler
    (int. od Zakładu Pogrzebowego Concordia)
  • 03.10 Wtorek: 1) Za ś.p. Mariana Sokolińskiego
    (int. od Janusza i Beaty Będuch z rodz.)
    2) Za ś.p. Janinę Baudler
    (int. od Barbary i Andrzeja Kokot)
  • 04.10 Środa: 1) Za ś.p. Mariana Sokolińskiego
    (int. od rodz. Kaczmarczyk)