Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą (22.09.2019)

1. Dzisiaj w naszej parafii gości Wspólnota Neokatechumenalna. Od jutra w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00 zapraszam na katechezy prowadzone przez tę Wspólnotę.
  2. W poniedziałek o godzinie 19.15 spotkanie grupy 3 kandydatów do bierzmowania.
  3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie grupy 2 kandydatów do bierzmowania.
  4. W zakrystii można zapisywać dzieci klas 3 na przygotowanie do I Komunii Świętej oraz młodzież klas 7 na przygotowanie do bierzmowania.
  5. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii w niedzielę 6 października po Mszy o godzinie 11.00.
  6. Piątek 4 października o godzinie 18.00 różaniec z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  7. W zakrystii dla dzieci książeczki w które, będziecie mogły wklejać co tydzień naklejki.
  8. W najbliższym tygodniu nie ma zbiórki dla ministrantów.
  9. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.