Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę zwykłą

1. Do końca września można w zakrystii zapisywać dzieci, które w przyszłym roku w naszej parafii chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej.

1. Dzisiaj mamy trzecią niedzielą miesiąca września. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem Relikwią Krwi Pańskiej o godz. 16.00.

1. Codziennie jest możliwość adoracji Relikwii Krwi Chrystusa, które są odsłaniane pół godziny przed Mszą Świętą, czyli w tygodniu o godz. 17.00,w niedzielę o godz. 17.30, a w czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa, indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.

1. We wtorek – Wspomnienie Świętego Ojca Pio – Prezbitera;
    W czwartek – Wspomnienie Błogosławionego Wacława z Gielniowa – Prezbitera;
    W sobotę – Wspomnienie Świętego Wincentego A Paulo – Prezbitera.

1. Dzisiaj, jak było to zapowiadane w zeszłym tygodniu, po każdej Mszy Świętej do puszek jest zbierana dobrowolna ofiara na archidiecezjalne uczelnie katolickie. Za każdą ofiarę na ten cel serdecznie dziękujemy.

• 22.09 Poniedziałek: Za śp. Antoninę i Piotra Michalik
    • 23.09 Wtorek: Za śp. Mariana Kula (int. od rodzin Dziwak i Rozum z Lubiąża)
    • 24.09 Środa: Za śp. Alojzego Michalika (int. od rodziny Majewskich)
    • 25.09 Czwartek: Za śp. Mariana Kula i jego małżonkę Irenę (int. rodziny Gałuszków, od Teresy Gałązka z rodziną i od rodziny Sucherków)