Ogłoszenia parafialne na XXV niedzielę zwykłą (18 września 2016)

1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca września. Droga Krwi Chrystusa o 14.30 oraz Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00 wraz z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Chrystusa.
  2. W sobotę 24 września o 11.00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie grupa 1 kandydatów przygotowujących się do bierzmowania.
    Proszę o przyniesienie aktów chrztu.
  4. W zakrystii jest do nabycia „Żyć Ewangelią 2017” rozważania Ewangelii na każdy dzień.
  5. Zapraszamy do codziennej adoracji Relikwii Krwi Chrystusa, która zaczyna się pół godziny przed Mszą Świętą, czyli w tygodniu od godziny 17.00, a w niedzielę od godziny 17.30.
  6. W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do Krwi Chrystusa oraz indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  7. Wspomnienia liturgiczne: wtorek – wspomnienie świętych Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Hasang i Towarzyszy, męczenników; środa – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty; piątek – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny.
  • 19.09 Poniedziałek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Mariannę i Jana Juchnik
  • 20.09 Wtorek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) W int. Justyna o uzdrowienie
  • 21.09 Środa: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za Leona, z prośbą o miłosierdzie Boże i przebaczenie win (int. od córek i żony)
  • 22.09 Czwartek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
  • 23.09 Piątek: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
  • 24.09 Sobota: 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za Alicję w 1 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski
    9.00 – 1) Za śp. Marcina Pawłowskiego. Msza greg.
    2) Za śp. Ryszarda Kimla w 4 rocznicę śmierci (int. od żony z dziećmi)
    11.00 – 1) Z okazji 6 roczn. ślubu Asi Wojtka i za ich dzieci Tymka i Nadię
    2) W 1. roczn. urodzin Michała Leśniczka o Boże łaski i Boże błogosławieństwo oraz o dobry i szczęśliwy przebieg ciąży
    18.00 – O opiekę Boża dla Przemka, w Bogu wiadomej sprawie