Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą 2014

1. Dzisiaj przeżywamy nasz odpust Parafialny – Uroczystość Św. Kaspra del Bufalo. Bardzo dziękuję ks. Filipowi Pięta, za wygłoszenie kazania, za czas poświęcony na jego przygotowanie, za czas poświęcony na podróż z Łabuniek.
  2. Dzisiaj mamy trzecią niedzielę miesiąca. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem Relikwią Krwi Pańskiej o godz. 16.00.
  3. Mamy miesiąc październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy bardzo gorąco do uczestnictwa w tym nabożeństwie.
  4. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa, a po nim indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  5. W poniedziałek – Wspomnienie Świętego Jana Kantego, Prezbitera; W środę – Wspomnienie Jana Pawła II, Papieża.
  6. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych i spotkanie z młodzieżą przygotowującą się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  7. Kartki na wypominki są na stoliku z tyłu kościoła. Bardzo proszę o czytelne wypełnienie tych kartek z adresem, albo napisać: Parafia. Te kartki można wrzucić na tacę w czasie Mszy Świętej, albo bezpośrednio przynieść do zakrystii.
  8. Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Spotkaniu Młodych we Frascati (Włochy), termin: 29 grud­nia 2014 – 6 stycz­nia 2015; Koszt wyjazdu: 1600zł; informacje i zapisy u ks. Marcina; szczegółowy program na stronie parafialnej.
  • 20.10 Poniedziałek: Za śp. Alojzego Michalika (int. od kolegów z Instytutu Przeróbki Plastycznej i Inżynierii Bezpieczeństwa Politechniki Częstochowskiej)
  • 21.10 Wtorek:
    1) Za śp. Alojzego Michalika (int. od kuzyna Alka z żoną i rodziną)
    2) Z prośbą o zgodę i Boże błogosławieństwo z okazji 8 rocznicy ślubu
  • 22.10 Środa: Za śp. Alojzego Michalika (int. od rodziny Burdzińskich)
  • 23.10 Czwartek:
    1) Za śp. Alojzego Michalika (int. od rodzin Szyc i Norman)
    2) Za śp. Sewerynę Sędzielewską
  • 24.10 Piątek: Za śp. Alojzego Michalika (int. od Krzysztofa Wilka z rodziną)
  • 25.10 Sobota:
    1) Za śp. Alojzego Michalika (int. od Mariusza i Michała Staniek z rodziną)
    2) Za śp. Elżbietę Przygodzką (8 rocznica śmierci)