Ogłoszenia parafialne na XXIV niedzielę zwykłą

1. Jutro w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w sąsiedniej parafii. Msza Święta u nas w Kościele o godz. 17.30.
  2. W przyszłym tygodniu przypada trzecia niedziela miesiąca września. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Pańskiej o godz. 16.00.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla obu grup.
  4. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  5. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia. W wtorek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; W środę – Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa; W piątek – Święto Świętego Stanisława Kostki, Zakonnika.
  6. Druga zapowiedź przedślubna: Łukasz Bejm, syn Krzysztofa i Inocenty i Aleksandra Stasiak – Bejm, córka Marka i Bożeny, zamieszkałych aktualnie w naszej parafii przy ul. Mazowieckiej 111/113. Kto by wiedział o przeszkodach w zawarciu tego związku powinien to zgłosić do księdza proboszcza.
  7. W przyszłym tygodniu po każdej Mszy Świętej będzie dobrowolna zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  • 14.09 Poniedziałek: O łaskę nawrócenia i powrót do życia sakramentalnego dla Magdaleny i Andrzeja Porawskich
  • 15.09 Wtorek: Dziękczynna za otrzymane łaski, prowadzenie Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Rodzin Zajkowskich i Porawskich
  • 16.09 Środa:
  • 17.09 Czwartek:
  • 18.09 Piątek:
  • 19.09 Sobota:
    9.00 – Za parafian
    11.00 – Za śp. Wandę Frydrych (int. od Kasi i Igora)
    11.00 – Za śp. Helenę i Juliana Filipowicz
    16.00 – Dziękczynna za otrzymane dobro i łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pielgrzymów
    18.00 – Za śp. Mariannę i Józefa Szafert, śp. Wiolettę, Sabinę i Edwarda Tyfel i śp. Helenę i Władysława Kula