Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą (9.09.2018)

1. Dzisiaj Msza Święta dla sąsiedztwa św. Łukasza (ul. Karaszewicza i Kaspra) o godz. 16.00 pod adresem Karaszewicza 24.
  2. Do przyszłej niedzieli 16 września w zakrystii można zgłaszać dzieci klas trzecich, które w naszej parafii chcą się przygotowywać do I Komunii Świętej.
  3. Za tydzień Msza Święta o godzinie 11.00 będzie z udziałem dzieci.
  4. Za tydzień trzecia niedziela tygodnia. O godzinie 14.30 „Dróżki Krwi Chrystusa”, a o godzinie 16.00 Msza ku czci Krwi Chrystusa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwia Krwi Pańskiej.
  5. Za dwa tygodnie 23 września po Mszy o Godzinie 11.00 pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W czwartek w parafii św. Wojciecha odbędzie się regionalna pielgrzymka chorych. Msza Święta pod przewodnictwem ks. bp Andrzeja Przybylskiego o godzinie 11.00.
  7. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów.