Ogłoszenia parafialne na XXII niedzielę zwykłą

1. W wtorek 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Na Mszy Świętej będziemy się modlić w intencji dzieci i młodzieży. Na tej Mszy będzie też poświęcenie wszelkich przyborów szkolnych.
  2. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłym tygodniu po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00; Spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  4. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  5. W przyszłą niedzielę, jak co roku będzie Msza Święta w sąsiedztwie. W tym roku będzie to w domu Państwa Witkowskich o godz. 16.00.
  6. W wtorek – Wspomnienie Błogosławionej Bronisławy, Dziewicy;
    W czwartek – Wspomnienie Świętego Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
  7.  Intencje Mszalne:
  • 31.08 Poniedziałek: Dziękczynno – błagalna. W podziękowaniu za szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Alicji z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
  • 01.09 Wtorek:
  • 02.09 Środa: Za rozbite małżeństwa, by dobry Pan przywracał im pokój i naprawiał to co jest niszczone przez ludzi
  • 03.09 Czwartek: Z okazji 1 rocznicy urodzin Maji Kuroń o Boże błogosławieństwo i potrzebne dary i łaski
  • 04.09 Piątek:
  • 05.09 Sobota: Za śp. Marię i Kazimierza Kmita
    9.00 – Za śp. Leokadię i Teodora Janickich
    9.00 – Za śp. Stanisławę Rybak
    11.00 – Za śp. Wandę Frydrych (int. od Marzeny i Michała z dziećmi)
    11.00 – Za śp. Janinę i Stefana Sikorskich
    18.00 – Za śp. Tadeusza Siudeja (int. od rodziny Krzypkowskich)