Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą (2.09.2018)

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, dziesiątka różańca świętego i krótka adoracja. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  2. Dzisiaj z racji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 poświęcimy tornistry i wszystkie pomoce szkolne, które przyniesiecie.
  3. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30; spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  4. Za tydzień Msza Święta dla sąsiedztwa św. Łukasza (ul. Karaszewicza i Kaspra) o godz. 16.00 pod adresem Karaszewicza 24.
  5. Bóg zapłać za ofiary na budowę. W zeszłym tygodniu uzbieraliśmy 1803 zł.
  6. Harcerze z drużyny działającej przy naszej parafii zapraszają dzieci i młodzież do przyłączenia się do drużyny.
  7. Do niedzieli 16 września w zakrystii można zgłaszać dzieci klas trzecich, które w naszej parafii chcą się przygotowywać do I Komunii Świętej.
  8. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00