Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę zwykłą (27.08.2017)

1. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30.
    Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  2. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
  3. W przyszłą sobotę 2 września, Msza św. w sąsiedztwie św. Łukasza o godz. 16.00 w domu przy ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 3.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  5. Za tydzień Msza Święta o godzinie 11.00 będzie z udziałem dzieci oraz będzie poświęcenie tornistrów i innych przyborów szkolnych.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Jest to spotkanie dla obu grup.
  7. Za tydzień przez całą niedzielę zbieramy do puszek pieniądze dla osób poszkodowanych w nawałnicach.
  8. W poprzednim tygodniu była przeprowadzona zbiórka pieniężna na leczenie pani Doroty. Zebraliśmy 1760,28 zł. Pani Dorota napisała, że „jest wzruszona ofiarnością darczyńców, dziękuje za każdą złotówkę, za każde słowo wsparcia i za modlitwę”.
  9. Co czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godz. 18.00 do 19.00.
  10.  Wspomnienia liturgiczne: poniedziałek, wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła; wtorek, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela; piątek, wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
  • 28.08 Poniedziałek: Za ś.p. Mariana Sokolińskiego
    (int. od Ewy i Irka)
  • 29.08 Wtorek: O łaskę nawrócenia dla rodziny Mieczysława: O łaskę sakramentu małżeństwa dla Małgorzaty i Rafała oraz Marii i Pawła oraz o łaskę chrztu św. dla Zuzi i Hanii.
  • 30.08 Środa: 1) Za ś.p. Jana Plak. Msza św. greg.
    2) O Boże błogosławieństwo, wypełnienie woli Bożej i opiekę Maryi dla wspólnoty Miłości i Miłosierdzia Jezusa.
  • 31.08 Czwartek: 1) Za ś.p. Jana Plak. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Stanisława Majcherowskiego
  • 01.09 Piątek: 1) Za ś.p. Jana Plak. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Krystynę Nieroba
    (int. od Rafała i Joanny Sokolińskich z Piotrusiem)
  • 02.09 Sobota: 1) Za ś.p. Jana Plak. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Krystynę Nieroba
    (int. od rodziny Krawczyków)
    9.00 – 1) Za ś.p. Edmunda Juretko
    2) Za ś.p. Mariana Sokolińskiego (int. od rodz. Michalików)
    11.00 – 1) Za parafian
    2) Za ś.p. Bożenę Grabek
    3) chrzest
    18.00 – 1) Za ś.p. Jana Plak. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Janinę Baudler (int. od syna Marka)