Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą (20.08.2017)

1. Dzisiaj przez całą niedzielę zbieramy pieniądze do puszek na leczenie Doroty młodej mamy walczącej z nowotworem.
  2. W sobotę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy do uczestniczenia w uroczystościach na Jasnej Górze. W naszym kościele msza święta będzie o godzinie 17.30.
  3. Co czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godz. 18.00 do 19.00.
  4. Zapowiedzi przedślubne:

Magdalena Łucka – panna z naszej Parafii z ul. Kieleckiej
    Mateusz Lisiak – kawaler z parafii pw. Trójcy Świętej w Rudzie Śląskiej Kochłowicach
    Chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody w zawarciu sakramentu małżeństwa jest zobowiązany powiadomić o tym księdza proboszcza.

• 21.08 Poniedziałek: Za ś.p. Mariana Sokolińskiego
    (int. od rodz. Krawczyków)
  • 22.08 Wtorek: Za ś.p. Mariana Sokolińskiego
    (int. od rodz. Kowalczyków)