Ogłoszenia parafialne na XVIII niedzielę zwykłą (31.07.2016)

1. Od poniedziałku rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym na ile to podpowiada sumienie wstrzymujemy się od alkoholu.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w Kościele od godz. 16.30. Msza święta o godz. 17.30, a po niej nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa.
    Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Jeżeli ktoś chciałby aby odwiedzić jego krewnego, proszę to zgłosić w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 wymiana tajemnic różańcowych w naszej parafialnej róży.
  4. Dzisiaj po każdej Mszy św. udzielamy błogosławieństwa dla kierowców i święcimy pojazdy.
  5. Codziennie jest możliwość adoracji Relikwii Krwi Chrystusa, które są odsłaniane pół godziny przed Mszą Świętą, czyli w tygodniu o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 17.30, a w czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa, indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  6. Wspomnienia liturgiczne: poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła; czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera; sobota – święto Przemienienia Pańskiego.
  • 01.08 Poniedziałek: Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    02.08 Wtorek: Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    03.08 Środa: Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    04.08 Czwartek: 1) Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    2) Za śp. Hildegardę Syguła
    05.08 Piątek: 1) Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    2) Za śp. Romana Buchmiet (8 roczn. śm.)
    06.08 Sobota: 1) Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    2) Za Michała Hejduk w 18 urodziny o potrzebne łaski
    07.08 Niedziela:
    9.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
    2) Za śp. Klementynę Rutkiewicz. Msza greg.
    11.00 – 1) Z okazji 12 urodzin Mirelli Całek o zdrowie i Boże błogosławieństwo
    2) Za Adasia w 1. rocznice urodzin