Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą (28.07.2019)

1. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30; spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  3. Ministranci przebywają z ks. Proboszczem na obozie w Wilkanowie. Prosimy dla nich o dobry odpoczynek i szczęśliwy powrót.
  4. W zeszłą niedzielę na leczenie Wojtka Dudy uzbieraliśmy do puszek 3745 zł i 5 euro. Za wszystkie datki serdeczne Bóg zapłać.
  5. Do 31 lipca pół godziny przed wieczorną mszą różaniec do krwi Chrystusa, a po mszy Nabożeństwa lipcowe (litania do Krwi Chrystusa).
  6. Zapraszamy na Kasperiańskie Dni Młodych od 15 do 18 sierpnia.
  7. Dzisiaj taca jest przeznaczona na budowę kościoła. Za wszystkie ofiary Bóg zapłać
  8. Zapowiedzi:  Łukasz Leszek Grabowski – kawaler z naszej parafii i Aneta Ewa Franelak – panna z parafii św. Andrzeja Boboli z Lipniku chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakieś przeszkody jest zobowiązany do powiadomienia swojego proboszcza