Ogłoszenia parafialne na XIX niedzielę zwykła

Zapraszamy na modlitwę różańcową w dzień powszedni o godz. 17 a w niedzielę o godz. 17.30.

W sprzedaży jest nowa książka „Żyć Ewangelią” Codzienna Ewangelia z krótkimi rozważaniami na rok 2014r. Koszt książki 29 zł.

W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do Krwi Chrystusa oraz indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

W poniedziałek uroczystość św. Kaspra del Bufallo, liturgiczne wspomnienie Patrona i Założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

We wtorek wspomnienie błogosławionego Jana Pawła II, Papieża.

W sobotę nie będzie spotkania dla ministrantów i kandydatów.

Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc kiedy wspominamy w sposób szczególny naszych zmarłych. Wypominki znajdują się na stoliku w tyle kościoła. Prosimy czytelnie wypełnione wypominki wrzucać na tacę, lub przynosić do zakrystii. Prosimy również, aby dopisywać słowo PARAFIA.

Intencje mszalne:

Poniedziałek 21. 10. 2013r. – za śp. Krzysztofa Migalskiego (17 rocznica śmierci).

Wtorek 22. 10. 2013r. – za śp. Sewerynę Sędzielewską.

Środa 23. 10. 2013r. – za śp. marka Bugałę (int. od rodzin z FMG)Czwartek 24. 10. 2013r. – za śp. Stanisławę Rybak (int. od znajomych z pracy Jakuba i Michała).

Piątek 25. 10. 2013. – za śp. Elżbietę Przygodzką (7 rocznica śmierci).

Sobota 26. 10. 2013r. – za śp. marka Bugałę ( int. od wszystkich pracowników zakładu UNIWERS).

Niedziela 27. 10. 2013r. :

9.00 – za śp. Bożenę Mateja.

9.00 – w int. śp. Bogdana, Zuzanny i Romana Łągiewka, śp. Seweryny i Józefa Grzegorczyk, śp. Alicji Chmielarz.

11.00 – za śp. Zygmunta, Dariusza i Albinę Wiesiołek.

11.00 – za śp. Natalię i Józefa Pułkownik.

18.00 – za śp. Marka Bugałę (int. od Walerego Kałędkiiewicza i rodzin Ratków i Mostowskich).