Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą (12.08.2018)

1. Serdecznie zapraszamy na Kasperiańskie Dni Młodych. Można zapoznać się z programem tych czterech dni i wybrać coś dla siebie.
  2. W przyszłą niedzielę akcja oddawania krwi w ambulansie, który będzie stał na parkingu od godziny 10.00 do 14.00.
  3. Również w przyszłą niedzielę jest o godz. 14:30 Droga Krwi Chrystusa i o 16:00 Msza św. z indywidualnym błogosławieństwem Krwi Chrystusa.
  4. 15 sierpnia w środę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny popularnie nazywane Zielonymi Świątkami. Porządek mszy świętych jak w niedzielę.
  5. 26 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 podziękujemy ks. Marcina Pawlickiego za 4 lata służby w naszej parafii. Od 1 września rozpoczyna pracę w parafii św. Józefa w Międzygórzu.