Ogłoszenia parafialne na XIV niedzielę zwykłą

1. Mamy miesiąc lipiec. Miesiąc poświęcony Krwi Chrystusa. Zapraszamy do Kościoła na nabożeństwa lipcowe. Te nabożeństwa są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. W poniedziałek – Wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy; W środę – Wspomnienie Świętego Jana z Dukli, Prezbitera; W sobotę – Święto Świętego Benedykta, Opata, Patrona Europy.
  4. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie lipcowym indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  • 06.07 Poniedziałek: Za parafian
  • 07.07 Wtorek:
  • 08.07 Środa: O Boże błogosławieństwo i dobre owoce pielgrzymki do Włoch dla Ilony, Renaty, Zbigniewa, Henryka, Wiesławy i całej rodziny
  • 09.07 Czwartek:
  • 10.07 Piątek: O Boże błogosławieństwo i opiekę Bożą dla pielgrzymów ze Świdnika
  • 11.07 Sobota:
    9.00 –
    11.00 – Za śp. Alojzego Michalika (w rocznicę śmierci)
    18.00 –