Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą (28.06.2020)

1. Dzisiaj obchodzimy odpust Krwi Chrystusa. Parafia wzbogaci się o figurę patrona św. Kaspra del Bufalo. Poświęcenie figury odbędzie się na Mszy o godz. 11.00. Po Mszy ok. godz. 13.30 nabożeństwo do Krwi Chrystusa z błogosławieństwem relikwią.
  2. Od poniedziałku do czwartku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 16.00.
  3. W piątek odwiedziny chorych od godziny 10.00. Spowiedź oraz adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.
  4. W sobotę Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8.00. Po Mszy różaniec maryjny w intencji wynagradzającej za grzechy. Po różańcu piętnaście minut adoracji.
  5. W niedzielę po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  6. Dzieci, które w sobotę przystąpiły po raz pierwszy do Komunii przeżywają biały tydzień. W piątek nastąpi poświęcenie pamiątek I Komunii.
  7. Do końca czerwca po Mszy o godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Przez lipiec modlimy się litanią do Krwi Chrystusa.
  8. Taca przeznaczona na budowę kościoła.
  9. Wyjazd ministrantów do Swarzewa (nad zatoką pucką) od 6 do 12 lipca.