Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą (1.07.2018)

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Krwi Chrystusa. Od Mszy Świętej o godzinie 11.00 rozpoczyna się odpust w naszym Sanktuarium. Zapraszamy do uczestnictwa. Plan jest wywieszony na drzwiach kościoła i w gablocie.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, dziesiątka różańca świętego i krótka adoracja. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  3. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30 i spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  4. Przez miesiąc lipiec codziennie po Mszy wieczornej nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa.
  5. W zeszłym tygodniu na budowę kościoła uzbieraliśmy 2316 zł i 100 USD. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  6. Za tydzień zapraszamy na rodzinny wyjazd rowerowy do Kamyka (Proboszcz funduje lody). Zbiórka przy kościele o godz. 16.00. Powrót ok. 20.00. Potrzebny jest sprawny rower z oświetleniem. Kolejne wyjazdy 21 lipca i 11 sierpnia. W tygodniu na naszej stronie internetowej pojawi się pełny plan z propozycjami na wakacje.