Ogłoszenia parafialne na VIII niedzielę zwykła

Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.

Spotkanie rodziców i dzieci komunijnych odbędzie się po Mszy Świętej po godz. 11.00.

Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Rozpoczynamy Wielki Post. Msza Święta na rozpoczęcie Wielkiego Postu z posypaniem głów popiołem o godz. 17.30. W środę Popielcową obowiązuje ścisły post, jakościowy i ilościowy.

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.0o, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.

Najbliższy piątek to Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godz. 17.00.

Możliwość adoracji relikwii Krwi Chrystusa codziennie od godz. 17.00 do Mszy Świętej. W niedzielę od godz. 17.30.

W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do Krwi Chrystusa oraz indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

Dziś po każdej Mszy Świętej jest zbierana dobrowolna ofiara do puszek na rzecz ludzi poszkodowanych na Ukrainie.

Intencje mszalne:

Poniedziałek 03. 03. 2014r. – za Dusze w Czyśćcu cierpiące i dzieci nienarodzone.

Wtorek 04. 03. 2014r. :

1) w dniu imienin br. Kazimierza o łaskę zdrowia, boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

2) dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie Basi i Leszka, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci w życiu i pracy dla całej rodziny.

Środa 05. 03. 2014r. – o spokój Duszy dla zmarłych rodziców, brata, teściowa, męża, i jego rodzeństwo.

Czwartek 06. 03. 2014r. :

1) o łaskę uwolnienia z nałogu  Urszuli

2) za śp. rodziców i brata Tadeusza

Piątek 07. 03. 2014r – o łaskę nieba dla śp. Barbary  Idzikowskiej- Kulikowskiej.

Sobota 08. 03. 2014r. – w I rocznicę urodzin Marianny o Bożą opiekę i błogosławieństwo.

Niedziela:

9.00 – za śp. Zofię Ławniczak  i Józefę Matyja

11.00 – za śp. Agatę i Józefa Romanowskich.

11.00 – za śp. Mirosława Pniak.

18.00 – z prośbą o wytrwałość w abstynencji oraz łaski Boże dla Sergiusza.