Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą (23.02.2020)

1. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msza z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 18.00.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy o godzinie 9.00 będziemy się modlili nabożeństwem Gorzkich Żali.
  3. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00.
  4. We wtorek o godz. 19.15 w domu parafialnym (plebania) zapraszam na krąg biblijny.
  5. W piątek o godz. 18.00 Droga krzyżowa. Proszę dzieci przygotowujące się do I Komunii, aby uczestniczyły w tym nabożeństwie.
  6. W sobotę zbiórka lektorów o godz. 11.00, a ministrantów o 11.30.
  7. Z racji nabożeństwa Gorzkich Żali modlitwa róż różańcowych jest na czas Wielkiego Postu przeniesiona na pierwszą sobotę. W pierwszą sobotę (7 marca) od godz. 7.30 będzie możliwość spowiedzi. O godz. 8.00 będzie Msza, a po Mszy różaniec maryjny.
  8. Bóg zapłać za złożone na tacę ofiary, które są przeznaczone na budowę kościoła.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  10. Na końcu kościoła zdrapki na Wielki Post. Ofiara dobrowolna. Można zabrać skarbonki miłosierdzia i przynieść je w Niedzielę Miłosierdzia.