Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą (11.02.2018)

1. 1. W tym tygodniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msza św. będzie o godz. 18.00. W Środę Popielcową będzie można otrzymać tzw. Zdrapkę Wielkopostną, która zawiera pewne zadania, wyzwania na każdy dzień postu. Zdrapka jest przeznaczona zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży i dzieci.
  2. W czasie Wielkiego Postu. Droga krzyżowa, w każdy piątek o godz. 18.00. Po Drodze Krzyżowej dzieci będą otrzymywać obrazki do układanki. Gorzkie Żale w każdą Niedzielę o godz. 17.30.
  3. W najbliższy wtorek, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, o godz. 18.30.
  4. W przyszłą Niedzielę, wspólnota Neokatechumenat będzie dawała świadectwa i zapraszała do podjęcia wspólnej drogi. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych od 19 lutego 2018 r. w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00
  5. Przyszła Niedziela jest również Trzecią Niedzielą Miesiąca ku czci Krwi Chrystusa. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30. Msza św. z indywidualnym błogosławieństwem o godz. 16.00.
  6. W przyszłą Niedzielę, 18 lutego 2018 r., odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Będzie ono po Mszy św. o godz. 11.00.
  • 12.02 Poniedziałek: Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
  • 13.02 Wtorek: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Janinę, Leona, Włodzimierza, Józefa Kwoka
  • 14.02 Środa: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Reginę Całosińską
  • 15.02 Czwartek: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) W int. Michała o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
  • 16.02 Piątek: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Grzegorza Hejduk (int. od brata Ryszarda z żoną)
  • 17.02 Sobota: 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Lucynę, Franciszka Gondro (w rocznicę śmierci)
    oraz za ś.p. Alinę i Józefa Żabińskich
    9.00 – Za ś.p. Józefę i Antoniego Mateję
    11.00 – 1) Za parafian
    2) Za ś.p. Edmunda Wierzbowskiego (w rocznicę śmierci)
    16.00 – Za ś.p. Wacława i Romana Śmigiel
    i za ś.p. Jana, Helenę Rutkowskich
    18.00 – 1) Za ś.p. Feliksę Tereszczyk (int. od synowej) Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Stanisława Rurajskiego w 22 rocznicę śmierci.