Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną (06.05.2018)

1. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 trzydziestka dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię Świętą. Polecamy ich modlitwie.
  2. Przez najbliższy tydzień dzieci pierwszokomunijne będą miały biały tydzień. Nabożeństwo majowe o godzinie 17.00 i Msza Święta o godzinie 17.30.
  3. Za tydzień 13 maja podczas Mszy o godzinie 11.00 rocznicę I Komunii Świętej będą obchodzić dzieci, które wzeszłym roku przystąpiły do niej po raz pierwszy. Spowiedź i próba przed rocznica Komunii w sobotę o godzinie 11.00.
  4. We wtorek Uroczystość św. Stanisława, biskupa, głównego Patrona Polski. Msza święta o godzinie 17.30.
  5. Przez cały miesiąc maj zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowym.
    Od poniedziałku do soboty o godzinie 17.00 (w środę przy kapliczce u zbiegu ulic Bialskiej i Zakopiańskiej) w niedzielę i święta nakazane (3 maja; Boże Ciało) o godzinie 17.20 również przy kapliczce.
  6. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich mających pomysły na ubogacenie festynu parafialnego i chętnych do pomocy 12 maja (sobota) o godz. 16.00 w domu rekolekcyjnym.
  7. W zeszłym tygodniu na budowę kościoła uzbieraliśmy 2396 zł. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.