Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (4 czerwca 2017)

1. 25 czerwca będzie miał miejsce odpust Krwi Chrystusa połączony z festynem rodzinnym. Tego dnia chcemy zrobić zbiórkę na budowę kościoła. Proszę o przyniesienie do zakrystii rzeczy, które będą nagrodami na loterii fantowej. Proszę o kontakt osoby, które mogą się włączyć w organizację odpustu, a także wesprzeć nas materialnie.
  2. Chcemy stworzyć dziecięcy chór parafialny. Dzieci od 7 lat, które lubią śpiewać, zapraszamy, aby zgłaszały się do ks. Proboszcza.
  3. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów.
  4. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie ma gr. 2 kandydatów do bierzmowania.
  5. Codziennie przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 17.30.
  6. Co czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Pańską, a w piątek na adorację przed Najświętszym Sakramentem od godz. 18.00 do 19.00.
  7. Intencje mszalne
  • 05.06 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Alfredę. Msza św. greg.
    2) O uzdrowienie Krystyny Zając z choroby nowotworowej za wstawiennictwem św. Kaspra oraz o wzrost wiary, nadziei i miłości
  • 06.06 Wtorek: 1) Za ś.p. Alfredę. Msza św. greg.
    2) O złamanie mocą Krwi Chrystusa skutków przekleństwa wypowiedzianego przez ojca wobec syna Piotra i o uwolnienie od skutków wszystkich przekleństw rzuconych przez niego.
  • 07.06 Środa: Za ś.p. Alfredę. Msza św. greg.
  • 08.06 Czwartek: Za ś.p. Alfredę. Msza św. greg.
  • 09.06 Piątek: Za ś.p. Alfredę. Msza św. greg.
  • 10.06 Sobota: Za ś.p. Alfredę. Msza św. greg.
    9.00 – Za ś.p. Antoniego i Józefę Matyja
    11.00 – 1) Za parafian
    2) Za ś.p. Jacka Chmielarza
    (int. od Małgorzaty Tarnowskiej i Ewy Góra z rodziną)
    18.00 – Za ś.p. Alfredę. Msza św. greg.