Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

1. Dziękujemy ks. Marcinowi Pawlickiemu za 4 lata posługi w naszej parafii i życzymy błogosławieństwa w parafii św. Józefa w Międzygórzu, w której od 1 września rozpoczyna pracę duszpasterską.
  2. Dziękujemy Piotrowi Stankowskiemu, kandydatowi do Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa za czynne uczestnictwo z życiu parafii i życzymy dużo sił na studiach w seminarium w Ożarowie Mazowieckim.
  3. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy w zeszłym tygodniu oddali krew.
  4. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na budowę kościoła.
  5. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, dziesiątka różańca świętego i krótka adoracja. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  6. Z racji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego za tydzień podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 poświęcimy tornistry i wszystkie pomoce szkolne, które przyniesiecie
  7. Do niedzieli 15 września w zakrystii można zgłaszać dzieci klas trzecich, które w naszej parafii chcą się przygotowywać do I Komunii Świętej.