Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata (22.11.2020)

1. Od poniedziałku do soboty od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Każdego dnia od godz. 17.00 do 17.30 jest możliwość adoracja relikwii Krwi Chrystusa.
  3. W czwartek o godz. 17.00 modlitwa różańcem do Krwi Chrystusa.
  4. Do końca listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie cmentarza i modlitwę (choćby myślną) za zmarłych.
  5. W listopadzie modlimy się Koronką do Bożego miłosierdzia za zmarłych polecanych w wypominkach. W niedzielę po Mszy o godz. 9.00, a w dzień powszedni po Mszy o godz. 17.30.
  6. Za tydzień jest I Niedziela Adwentu. Zapraszam do zrobienia postanowienia, które pozwoli mi wejść w głębszą relację z Bogiem. Na czas Adwentu proponujemy wprowadzenie do rozważania niedzielnej Ewangelii. Pomocą będą 12 minutowe filmiki. Spotkania będą w sobotę (zaczynając od najbliższej) o godz. 16.00.
  7. Do 20.12 można przynosić artykuły chemiczne, czapki, rękawice, szaliki, które zostaną rozdane bezdomnym. Proszę je zostawiać na stoliku przy św. Antonim.
  8. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić świece wigilijne, czasopismo „Niedziela”, oraz zabrać na wigilijny wieczór opłatek. W zakrystii można kupić rozważania Ewangelii na rok 2021.
  9. Za tydzień tace będzie przeznaczona na budowę kościoła.