Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą (6.06.2021)

1. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy, ich przystrojenie. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiatki przed Najświętszym Sakramentem. Dziękuję pani Monice za prowadzenie śpiewu. Dziękuje za noszenie baldachimu i nagłośnienia. Dziękuję ministrantom i lektorom za służbę na procesji.

2. W piątek jest Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy o godz. 17.30 będzie procesja wokół kościoła i odnowienie aktu poświęcenia się Sercu Pana Jezusa.

3. W tym tygodniu nie ma zbiórki ministrantów.

4. Za tydzień ministranci będą zbierać do puszek pieniądze na swój wakacyjny wyjazd do Swarzewa.

5. Przez cały czerwiec modlimy się litanią do Serca Pana Jezusa. W tygodniu po Mszy o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.

6. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.

7. Zapowiedzi:

Mateusz Lelek – kawaler z naszej Parafii i Daria Komar – panna z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.

Poniedziałek (7.06) Za Ś.P. Jacka Zientarę (od rodziny Kuśmierskich)

Wtorek (8.06) Za Ś.P. Jacka Zientarę (od firmy Bajda)

Środa (9.06) Za Ś.P. Jacka Zientarę (od współpracowników Kasi i Jacka oraz pracowników z Ukrainy i Białorusi)

Czwartek (10.06) Za Barbarę o potrzebne łaski i dar zdrowia