Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą (4.02.2018)

1. Podczas wizyty duszpasterskiej odwiedziliśmy 277 rodzin. Otrzymaliśmy 18470 zł ofiar, które w całości przeznaczone zostaną na budowę nowego kościoła.
  2. W zeszłym tygodniu taca podczas mszy świętych była przeznaczona na budowę kościoła. Uzbieraliśmy 2494 zł za co składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca świętego. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  4. Zbiórki ministrantów w nadchodzącym tygodniu nie będzie.
  5. Oferta last minute na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 20 – 27 lutego 2018 roku. Więcej informacji u ks. Łukasza.
  6. Dzisiaj patronalne święto Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa ponieważ dzisiaj wspominamy św. Marię de Mattias założycielkę Zgromadzenia. Siostrom życzymy wszelkiego błogosławieństwa.