Ogłoszenia parafialne na X niedzielę zwykłą

1. Mamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe tutaj w Kościele są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Do czwartku włącznie mamy Oktawę Bożego Ciała. Każdego dnia po Mszach Świętych będzie procesja wokół Kościoła z Najświętszym Sakramentem w trakcie której, będzie śpiewana litania do Serca Pana Jezusa. Na zakończenie procesji w czwartek, będzie poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  4. W najbliższy piątek będziemy w Kościele obchodzili Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Święta o godz. 17.30.
  5. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie czerwcowym indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 dla grupy pierwszej. Również dzisiaj jest spotkanie dla grupy drugiej o godz. 16:45.
  7. W poniedziałek – Wspomnienie Świętej Jadwigi, Królowej; W środę – Wspomnienie Błogosławionego Bogumiła, Biskupa; W czwartek – Wspomnienie Świętego Barnaby, Apostoła; W sobotę – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • 08.06 Poniedziałek: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 09.06 Wtorek: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 10.06 Środa: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 11.06 Czwartek:
    1. Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
    2. Za parafian
  • 12.06 Piątek: Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
  • 13.06 Sobota:
    1. Za śp. Jarosława Comer (5 rocznica śmierci)
    2. Gregorianka: Za śp. Anielę i Franciszka Szota
    9.00 – Za śp. Antoniego i Józefę Matyja
    9.00 – Za śp. Stanisławę Wachelka (1 rocz. śm.) i śp. Tadeusza Wachelka