Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą (10.06.2018)

1. Dziękuję wszystkim, który zaangażowali się w festyn parafialny, bo to wasza zasługa, że mogliśmy pomóc Filipowi. Dziękuję p. Krzysztofowi Witkowskiemu za nagłośnienie i animację, mieszkańcom ul. Heraklesa za nakarmienie głodnych, za tworzenie grafik, malowanie twarzy i paznokci, robienie gniotków, p. Janowi za zademonstrowanie lunet astronomicznych, p. Januszowi za konsultacje rehabilitacyjne, przychodni Lege Artis za badania, p. Tadeuszowi za przygotowanie kaw i napojów, p. Andrzejowi za przeprowadzenie turnieju w piłkarzyki, Marcie za obrazy chodnikowe, harcerzom za tor przeszkód, Straży Pożarnej za prezentację wozu gaśniczego, radzie parafialnej za przygotowanie cegiełek. Dziękuję wszystkim, którzy przynieśli cegiełki.
    Uzbieraliśmy dla Filipa 5341,84 zł. Za wszystkie datki serdeczne Bóg za płać.
  2. Przez miesiąc czerwiec codziennie po Mszy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
  3. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godzinie 11.00.
  4. Intencje mszalne:
  • 11.06 Poniedziałek: Za ś.p. siostry Bronisławę i Stanisławę
    oraz za ś.p. Władysława
  • 12.06 Wtorek:
  • 13.06 Środa:
  • 14.06 Czwartek: 1) Za ś.p. Adama Łupińskiego (int. pół roku po śmierci)
  • 15.06 Piątek:
  • 16.06 Sobota: 1) Int. dziękczynna za sakrament małżeństwa z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dar potomstwa dla małżonków Krzysztofa i Katarzyny oraz Dariusza i Magdaleny.
    9.00 – 1) Za Ewę i Stanisława Matyja
    2) Za ś.p. Marka Bugałę o radość życia wiecznego