Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (9.06.2019)

• 1. Zapraszamy na festyn parafiany w Dzień Ojca – 23 czerwca.
  • – Ma on charakter charytatywny. Julia jest naszą parafianką. W wieku 7 lat w wyniku zapalenia mózgu   zapadła w śpiączkę. Wirusowe zapalenie mózgu, niedowład rąk i nóg
  • – Proszę o podarowanie fantów na loterię. Można je przynosić do zakrystii.
  • – Można podarować cenniejszą rzecz która będzie zlicytowana na aukcji.- Można przynosić przetwory, ciasta, itp.
  • – Osoby, które chciałyby się włączyć w organizację proszę o zgłaszanie się u ks. Proboszcza.
  • W poniedziałek ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy 3 kandydatów do bierzmowania o godzinie 19.15.
  • 3. We wtorek spotkanie grup 2 kandydatów do bierzmowania o godzinie 18.30.
  • 4. W czwartek o godzinie 18.45 wspólny wyjazd na spotkanie formacyjne do parafii św. Stanisława na Błesznie.
  • 5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  • 6. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy wieczornej (jedynie w czwartek przed Mszą godz. 17.00)
  • 7. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu. Na budowę kościoła uzbieraliśmy 1887 zł.
  • 8. W zakrystii naklejki dla dzieci.