Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018)

1. Dzisiaj w Sanktuarium obchodzimy odpust Wspólnoty Krwi Chrystusa. Msza Święta o godzinie 11.00 będzie na scenie przy wjeździe do Sanktuarium.
  2. Zapraszamy na festyn parafialny 3 czerwca od godziny 12.00 pod hasłem „Pomaganie przez wspólne grillowanie”. Tego dnia będziemy zbierać pieniążki na leczenie naszego parafianina – Filipa. Na stronie parafii można się zapoznać z atrakcjami, które nas czekają tego dnia. Prosimy o przynoszenie fantów na loterię.
  3. Za tydzień taca przeznaczona na budowę kościoła.
  4. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godzinie 11.00.
  5. Przez miesiąc maj codziennie przed Mszą jest nabożeństwo majowe.
    Od poniedziałku do soboty o godzinie 17.00 (w środę przy kapliczce u zbiegu ulic Bialskiej i Zakopiańskiej) w niedzielę i Boże Ciało o godzinie 17.20 również przy kapliczce.
  6. Zapowiedzi:
    Olga Krzypkowska – panna z naszej Parafii
    Robert Kwieciński – kawaler z Parafii św. Judy Tadeusza
    Chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody w zawarciu małżeństwa jest zobowiązany poinformować o tym ks. Proboszcza.