Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia (24.05.2020)

1. Prace remontowe powoli dobiegają końca. Kościół został pomalowany, dodane zostało oświetlenie, naprawione zostały uszkodzone płytki, powstał ołtarz Najświętszego Sakramentu z nowym oświetleniem oraz mozaiką, którą zrobił nasz współbrat z Włoch ks. Francesco Caisone. Koszt remontów to 14.800 zł. Pieniądze te pochodzą z funduszu remontowego naszej Parafii. Zastanie jeszcze odnowiony ołtarz oraz figura Jezusa na krzyżu.
  2. Od poniedziałku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do godz. 17.30. Zapraszam do wpisywania swojej obecności na kartce z tyłu kościoła.
  3. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 do 22.00. Msza Święta Wigilii Zesłania Ducha Świętego o godz. 22.00.
  4. Nabożeństwo majowe po Mszy Świętej w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
  5. Jeżeli znamy kogoś kto potrzebowałby pomocy w zrobieniu zakupów, wyprowadzenia psa, wyrzucenia śmieci lub innych rzeczy proszę dzwonić na numer parafialny: 538-380-488.