Ogłoszenia parafialne na V niedzielę Wielkiego Postu

1. Rekolekcje Parafialne odbędą się w tym tygodniu od piątku do niedzieli, czyli w dniach 27-29 marca. Poprowadzi je w tym roku ks. Michał Przybysz, dyrektor naszego hospicjum w Łabuńkach. Plan rekolekcji na osobnej kartce.
  2. Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  3. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.
  4. W piątek mieliśmy wizytację w naszej parafii ks. abp Wacława Depo. Sprawozdanie na osobnej kartce.
  5. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy pierwszej. Natomiast spotkanie dla grupy drugiej będzie w przyszłym tygodniu, również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  7. W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza Święta o godz. 17.30.
  8. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  9. Jak co roku podczas wakacji są organizowane na naszym tutaj terenie Dni Kasperiańskie – spotkanie dla młodzieży. Na organizację tego spotkania w zeszłym tygodniu była zbierana do puszek dobrowolna ofiara. Zebrano 710 zł. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel bardzo dziękujemy.
  10. Są do nabycia w zakrystii paschaliki na Triduum Paschalne. Koszt tej świecy to 5 zł.
  • 23.03 Poniedziałek: O łaskę uwolnienia dla Adama i jego rodziny od przekleństwa
  • 24.03 Wtorek:
  • 25.03 Środa: Za śp. Mariana Zgnebnickigo i za śp. Janinę Musiał
  • 26.03 Czwartek: O łaskę uwolnienia z nałogu dla Urszuli
  • 27.03 Piątek:
  • 28.03 Sobota: Za śp. Janinę Sędzielewską (3 rocz. śm)

9.00 – O szczęśliwe zdanie matury dla Kamila i Roberta oraz o dobre wybory życiowe dla nich

11.00 – W int. Łukasza i Mateusza z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o światło Ducha Świętego i dobre wybory życiowe

18.00 – Za śp. Janinę i Mieczysława i bliskich zmarłych z ich rodziny