Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu (1.03.2020)

1. Rekolekcje parafialne odbędą się od 12 marca (czwartek) do 15 marca (niedziela). Poprowadzi je ks. Grzegorz Pasztaleniec.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy o godzinie 9.00 będziemy się modlili nabożeństwem Gorzkich Żali.
  3. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz. 18.30.
  5. Krąg biblijny we wtorek o godz. 19.15 w domu parafialnym (plebania).
  6. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00. Spowiedź w kościele od godz. 16.30.
  7. W piątek o godz. 18.00 Droga krzyżowa. Prowadzą kandydaci do bierzmowania. Proszę dzieci przygotowujące się do I Komunii, aby uczestniczyły w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.
  8. W sobotę od godz. 7.30 możliwość spowiedzi. O godz. 8.00 Msza Święta. Po Mszy różaniec maryjny w intencji wynagradzającej. Zapraszam członków Żywego Różańca oraz wszystkich chcących obchodzić pierwsze soboty.
  9. W sobotę zbiórka lektorów o godz. 11.00, a ministrantów o 11.30.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców. Natomiast po Mszy o godz. 18.00 spotkania mają kandydaci do bierzmowania.
  11. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze na budowę kościoła. Uzbieraliśmy 3269 zł.
  12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  13. Na końcu kościoła zdrapki na Wielki Post. Ofiara dobrowolna. Można zabrać skarbonki miłosierdzia i przynieść je w Niedzielę Miłosierdzia.
  14. W zakrystii dla dzieci naklejki.