Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

1. Od piątku rozpoczęliśmy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe tutaj w Kościele są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Ks. Wojciech, proboszcz z parafii św. Faustyny zaprasza w każdą niedzielę maja na godz. 19.00 na nabożeństwa majowe do kapliczki Matki Bożej Szkaplerznej, przy ul. Bialskiej, na górce naprzeciwko szpitala.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będzie rocznica komunii, dla dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkania dla tych dzieci będą w najbliższą środę i czwartek o godz. 18.30, i w sobotę spowiedź dla nich o godz. 16.30.
  4. Pierwsza zapowiedź przedślubna. Maciej Knapik, syn Krzysztofa i Bożeny, urodzony w Częstochowie, zamieszkały na terenie naszej parafii, przy ulicy Oławskiej; i Marta Płocica, córka Eugeniusza i Bożeny, urodzona w Częstochowie, zamieszkała w Częstochowie przy ul. Gombrowicza. Kto by wiedział o przeszkodach w zawarciu tego związku powinien to zgłosić do księdza proboszcza.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy drugiej.
  6. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej. Na tej Mszy Świętej będą poświęcone i rozdane obrazki pamiątkowe dla dzieci komunijnych.
  • 04.05 Poniedziałek: Za śp. Marka Szczepanika (int. od chrześnicy z rodziną)
  • 05.05 Wtorek:
  • 06.05 Środa: Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od rodziny Wojciechowskich)
  • 07.05 Czwartek:
    1. Za śp. Stanisława Ostojskiego (int. od koleżanek żony zmarłego z Polnamu)
    2. Za dzieci Komunijne
  • 08.05 Piątek: Za śp. Stanisława Zaskurskiego
  • 09.05 Sobota:
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
    9.00 – Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od Róży Różańcowej)
    11.00 – W rocznicę Komunii, za dzieci rocznicowe
    18.00 –