Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny (30.12.2018)

1. We wtorek 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Bożej Rodzicielki. Porządek mszy świętych jak w niedzielę. Tego dnia podsumowanie roku duszpasterskiego.
  2. W środę rozpoczyna się wizyta duszpasterska. Proszę, aby postawić w widocznym miejscu krzyż i przygotować kropidło z wodą święconą.
  3. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30. Spowiedź od godziny 16.30.
  4. Za tydzień 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie nazywana Świętem Trzech Króli. Podczas Mszy święcimy kredę, którą oznaczymy nasze domy.
  5. Za tydzień po Mszy o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  6. Zapraszam członków wspólnot: Żywego Różańca, Neokatechumenatu, Domowego Kościoła, Ministrantów, na wspólne kolędowanie i opłatek 13 stycznia po Mszy o godz. 9.00.
  7. Zapraszamy najmłodszych do zrobienia własnoręcznie ozdób choinkowych i zawieszenia na choince przy ołtarzu. Konkurs trwa do niedzieli 6 stycznia. Dla uczestników przewidziane są nagrody.
  8. Na końcu kościoła jest plan kolędy, a w zakrystii naklejki dla dzieci.