Ogłoszenia parafialne na Niedzielę palmową

1. Kończymy dzisiaj w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Dziękuję bardzo serdecznie ks. Michałowi za ich przeprowadzenie.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy wszystkich do udziału w Triduum Paschalnym. Plan na osobnej stronie. W Wielką Sobotę przynosimy ze sobą świece, na Liturgię Światła. Są jeszcze do nabycia w zakrystii paschaliki na Liturgię Światła. Koszt tej świecy to 5 zł.
  4. Zapraszamy również do adoracji Grobu Pańskiego. Tak jak w zeszłym roku tak i teraz jest zrobiony podział na ulice. Każda ulica ma wyznaczoną swoją godzinę adoracji. Ten podział na osobnej stronie.
  5. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły – jakościowy i ilościowy.
  6. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej.
  8. W najbliższy czwartek nie będzie nabożeństwa do Krwi Chrystusa.
  9. Spotkania dla wszystkich ministrantów i lektorów w najbliższy czwartek, piątek i sobotę o godz. 10.00. Obowiązkowo!
  10. Z tyłu Kościoła jest wystawiona puszka na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego. Za każdą ofiarę bardzo dziękuję.
  11. Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny o godzinach:
  12. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 15.00
  • 30.03 Poniedziałek: O Boże miłosierdzie i łaskę nawrócenia dla rodziny Turałów
  • 31.03 Wtorek:
  • 01.04 Środa: O Bożą pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw Mariusza i Bożą opiekę dla małżeństwa Mariusza i Arlety
  • 02.04 Czwartek: Za parafian
  • 03.04 Piątek:
  • 04.04 Sobota:
  • 6.00 – Za parafian
  • 11.00 – Chrzcielna
  • 11.00 – Za śp. Lidię Szopa i śp. Emilię i Józefa Szopa
  • 11.00 – Za śp. Józefa Mesjasz